2014-2015 Haftalık Program

SABAHÇI ETÜT 1.SINIF HAFTALIK ETKİNLİK PROGRAMI

SAAT

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

07:00-08:40

OKULA GELİŞ KAHVALTI

OKULA GELİŞ KAHVALTI

OKULA GELİŞ KAHVALTI

OKULA GELİŞ KAHVALTI

OKULA GELİŞ KAHVALTI

08:40-09:20

SINIF ÖĞRT.

SINIF ÖĞRT.

SINIF ÖĞRT.

RoBOOT CAMP

 SINIF ÖĞRT.

09:20-10:00

SINIF ÖĞRT.

SINIF ÖĞRT.

EĞLENCELİ BİLİM

SINIF ÖĞRT.

SINIF ÖĞRT.

10:00-10:20

TENEFÜS

TENEFÜS

TENEFÜS

TENEFÜS

TENEFÜS

10:20-11:00

SATRANÇ

SINIF ÖĞRT.

SINIF ÖĞRT.

SINIF ÖĞRT.

SINIF ÖĞRT.

11:00-11:40

İNGİLİZCE

 İNGİLİZCE

İNGİLİZCE

İNGİLİZCE

ZEKA OYUNLARI

11:40-12:10

ÖĞLE YEMEĞİ

ÖĞLE YEMEĞİ

ÖĞLE YEMEĞİ

ÖĞLE YEMEĞİ

ÖĞLE YEMEĞİ

  • Sınıf öğretmeni eşliğinde ödev, konu tekrarı, test, yeni konulara hazırlık, okuma, ek çalışma, sınava hazırlık yapılmaktadır.
  • Koyu renkte yazılmış etkinliklere branş öğretmeni girmektedir.

 

SABAHÇI ETÜT 2.SINIF HAFTALIK ETKİNLİK PROGRAMI

SAAT

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

07:00-08:40

OKULA GELİŞ KAHVALTI

OKULA GELİŞ KAHVALTI

OKULA GELİŞ KAHVALTI

OKULA GELİŞ KAHVALTI

OKULA GELİŞ KAHVALTI

08:40-09:20

SINIF ÖĞRT.

HIZLI OKUMA VE ANLAMA

SINIF ÖĞRT.

SINIF ÖĞRT.

SINIF ÖĞRT.

09:20-10:00

SINIF ÖĞRT.

SINIF ÖĞRT.

SINIF ÖĞRT.

RoBOOT CAMP

SINIF ÖĞRT.

10:00-10:20

TENEFÜS

TENEFÜS

TENEFÜS

TENEFÜS

TENEFÜS

10:20-11:00

İNGİLİZCE

SINIF ÖĞRT.

EĞLENCELİ BİLİM

SINIF ÖĞRT

SINIF ÖĞRT.

11:00-11:40

SATRANÇ

İNGİLİZCE

İNGİLİZCE

İNGİLİZCE

ZEKA OYUNLARI

11:40-12:10

ÖĞLE YEMEĞİ

ÖĞLE YEMEĞİ

ÖĞLE YEMEĞİ

ÖĞLE YEMEĞİ

ÖĞLE YEMEĞİ

  • Sınıf öğretmeni eşliğinde ödev, konu tekrarı, test, yeni konulara hazırlık, okuma, ek çalışma, sınava hazırlık yapılmaktadır.
  • Koyu renkte yazılmış etkinliklere branş öğretmeni girmektedir.

 

SABAHÇI ETÜT 5.SINIF HAFTALIK ETKİNLİK PROGRAMI

SAAT

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

07:00-08:40

OKULA GELİŞ KAHVALTI

OKULA GELİŞ KAHVALTI

OKULA GELİŞ KAHVALTI

OKULA GELİŞ KAHVALTI

OKULA GELİŞ KAHVALTI

08:40-09:20

SINIF ÖĞRT.

HIZLI OKUMA VE ANLAMA

SINIF ÖĞRT.

SINIF ÖĞRT.

SINIF ÖĞRT.

09:20-10:00

SATRANÇ

SINIF ÖĞRT.

SINIF ÖĞRT.

SINIF ÖĞRT.

SINIF ÖĞRT.

10:00-10:20

TENEFÜS

TENEFÜS

TENEFÜS

TENEFÜS

TENEFÜS

10:20-11:00

MATEMATİK

FEN BİLGİSİ

İNGİLİZCE

MATEMATİK

TÜRKÇE

11:00-11:40

İNGİLİZCE

İNGİLİZCE

RoBOOT CAMP

İNGİLİZCE

ZEKA OYUNLARI

11:40-12:10

ÖĞLE YEMEĞİ

ÖĞLE YEMEĞİ

ÖĞLE YEMEĞİ

ÖĞLE YEMEĞİ

ÖĞLE YEMEĞİ

  • Sınıf Öğretmeni eşliğinde Ödev, konu tekrarı, test, yeni konulara hazırlık, okuma, ek Çalışma, sınava hazırlık yapılmaktadır.
  • Koyu renkte yazılmış etkinliklere branş Öğretmeni girmektedir.

 

ÖĞLENCİ ETÜT 3.SINIF HAFTALIK ETKİNLİK PROGRAMI

SAAT

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

13:00-13:30

ÖĞLE YEMEĞİ

ÖĞLE YEMEĞİ

ÖĞLE YEMEĞİ

ÖĞLE YEMEĞİ

ÖĞLE YEMEĞİ

13:30-14:10

SINIF ÖĞRT.

HIZLI OKUMA VE ANLAMA.

SINIF ÖĞRT.

SINIF ÖĞRT.

SINIF ÖĞRT.

14:10-14:20

TENEFÜS

TENEFÜS

TENEFÜS

TENEFÜS

TENEFÜS

14:20-15:00

SINIF ÖĞRT.

SINIF ÖĞRT.

SINIF ÖĞRT.

SINIF ÖĞRT.

SINIF ÖĞRT.

15:00-15:10

TENEFÜS

TENEFÜS

TENEFÜS

TENEFÜS

TENEFÜS

15:10-15:50

SATRANÇ

MATEMATİK

EĞLENCELİ BİLİM

TÜRKÇE

ZEKA OYUNLARI

15:50-16:20

İKİNDİ KAH

İKİNDİ KAH

İKİNDİ KAH

İKİNDİ KAH

İKİNDİ KAH

16:20-17:00

İNGİLİZCE

İNGİLİZCE

İNGİLİZCE

İNGİLİZCE

MATEMATİK

17:00-18:00

SERBEST ZAMAN

SERBEST ZAMAN

SERBEST ZAMAN

RoBOOT CAMP

SERBEST ZAMAN

  • Sınıf Öğretmeni eşliğinde Ödev, konu tekrarı, test, yeni konulara hazırlık, okuma, ek Çalışma, sınava hazırlık yapılmaktadır.
  • Koyu renkte yazılmış etkinliklere branş Öğretmeni girmektedir.

 

ÖĞLENCİ ETÜT 4.SINIF HAFTALIK ETKİNLİK PROGRAMI

SAAT

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

13:00-13:30

ÖĞLE YEMEĞİ

ÖĞLE YEMEĞİ

ÖĞLE YEMEĞİ

ÖĞLE YEMEĞİ

ÖĞLE YEMEĞİ

13:30-14:10

SINIF ÖĞRT.

HIZLI OKUMA VE ANLAMA

TÜRKÇE

SINIF ÖĞRT.

SINIF ÖĞRT.

14:10-14:20

TENEFÜS

TENEFÜS

TENEFÜS

TENEFÜS

TENEFÜS

14:20-15:00

SINIF ÖĞRT.

SINIF ÖĞRT.

SINIF ÖĞRT.

SINIF ÖĞRT.

TÜRKÇE

15:00-15:10

TENEFÜS

TENEFÜS

TENEFÜS

TENEFÜS

TENEFÜS

15:10-15:50

SATRANÇ

MATEMATİK

EĞLENCELİ BİLİM

FEN BİLGİSİ

ZEKA OYUNLARI

15:50-16:20

İKİNDİ KAH

İKİNDİ KAH

İKİNDİ KAH

İKİNDİ KAH

İKİNDİ KAH

16:20-17:00

İNGİLİZCE

İNGİLİZCE

İNGİLİZCE

İNGİLİZCE

MATEMATİK

17:00-18:00

SERBEST ZAMAN

SERBEST ZAMAN

SERBEST ZAMAN

RoBOOT CAMP

SERBEST ZAMAN

  • Sınıf Öğretmeni eşliğinde Ödev, konu tekrarı, test, yeni konulara hazırlık, okuma, ek Çalışma, sınava hazırlık yapılmaktadır.
  • Koyu renkte yazılmış etkinliklere branş Öğretmeni girmektedir.